GFI LPG/CNG Sistemleri

Prins LPG Sistemleri

OMVL LPG Sistemleri

LPG & CNG Filtreleri

LPG Nedir ?

Neden LPG ?

Dünyada LPG ?

LPG İle İlgili Sorulanlar

CNG (Doğalgaz) Nedir ?

Dünyada CNG

Ülkemizde CNG

CNG Avantajları

Firmamız

Vizyonumuz

Misyonumuz

Vazgeçilmez Değerlerimiz

Doğaner Kardeşler LPG Dönüşüm Sistemleri
LPG Dönüşümü LPG Montajı LPG Bakım LPG Onarım LPG Kurulum Hizmetleri LPG Dönüşüm LPG Montaj CNG Doğalgaz Dönüşüm Doğaner Kardeşler Hakkında Doğaner Kardeşler İletişim Bilgileri
Teleflex-GFI LPG/CNG Otogaz Dönüşüm Sistemleri
Neden Teleflex-GFI?
Teleflex-GFI 9 Önemli Fark
Teleflex-GFI Montaj Fotoğrafları
Ana Sayfa

LPG ile ilgili basında çıkan haberlerden bazıları
LPG hakkında basında yer alan haberleri okumak için tıklayınız....

Konya'da LPG'nin adresi Doğaner Kardeşler
Garanti, fatura, proje, yedek parça ve teknik destek. Aracınızı güvenilir ellere teslim edin. Tıklayınız...

Teleflex-GFI benzin ve LPG test raporu
Teleflex-GFI LPG ve benzin değerleri dinamometre test raporunu görüntülemek için tıklayınız...

 

 

 

Otogaz Sistemleri LPG Dönüşümü Sıralı Sistem LPG Montajı Doğaner Kardeşler Otogaz Dönüşümü Teleflex GFI Lovato OMVL Mimgas Baykan Konya LPG Fiyatı
TeleflexGFI 9 Fark ?

VOLVO
Volvo
2006 Yılında Volvo sıfır araçlarda TELEFLEX-GFI doğalgaz sistemi kullanmaya başladı

Prins FSI Prins TSI Montajlarına Başladık

FSI-TSI Montajlarına başladık!..

TeleflexGFI Escalade

TeleflexGFI'nin İngiltere Distribütörü Nicholson McLaren, 403 beygir Cadillac Escalade araçlara fabrika çıkışlı sıfır montaj uyguluyor.

Teleflex-GFI Tanıtım FilmiTeleflex-GFI
Tanıtım filmini izlemek için tıklayınız...

Kredi Kartlarına Taksit İmkanı

9 FARK NEDİR ?

Teleflex-GFI LPG sistemini aracınıza montaj yaptırırken ortalama 500 YTL fazla bir ücret ödüyorsunuz. Neden ?

Teleflex, 2000 yılında Amerikan enjektör firması GFI' i, 2002 yılında dünyanın en iyi LPG kit üreticisi AG' yi ve 2003 yılında dünyanın en saygın CNG (doğalgaz) kit üreticisi Necam ve Koltec' i satın almıştır. Bu firmaları Teleflex-GFI adı altında toplayıp dünyanın en iyi LPG/CNG kitlerini üretmiştir.

 

1. E1-115R Belgesi :
Teleflex-GFI sistemi, ECR-067 sertifikasının dışında E1-115R sertifikasına sahiptir. Bu sertifikayı Avrupa Birliği talep etmektedir ve Alman Hükümeti tarafından verilmektedir. Avrupa' da ve Türkiye' de 2009/2010 yıllarında mecbur olacaktır. Otomobil üreticilerinin benzinde vermiş olduğu emisyon ve motor güç değerlerinin LPG sisteminde de verilmesini şart koşan bir sertifikadır. Dünyada sadece 2 firmada mevcuttur ve bu sertifikayı ilk Teleflex-GFI (2006 yılında) almıştır.

 

2. Manifolda Gömülü Enjektörler :
LPG Enjektörleri aynı benzin enjektörleri gibi emme manifoldu üzerine direkt takılan dünyada ki tek sistemdir. Diğer sistemlerdeki gibi enjektör ve manifold arasına hortum kullanılmaz. Enjektörlerin takılabilmesi için manifold sökülür. Boğaz kelebeği ve manifold içerisindeki kurumlar temizlenerek tekrar takılır. Manifold söküldüğünden yanma odasına delme esnasında çapak kaçma riski ortadan kalkar. Performans ve tasarruf en üst düzeyde olur.

 

3. Garanti :
3 Yıl / 100.000 Km. Garantilidir.

4. Bosch & Valeo :
Son derece kaliteli yedek parçalarla aracın orjinalyapısına en az müdahale ile montaj yapılır. Basınç sensörü Bosch, ECU (Elektrik kontrol ünitesi) Valeo / Sagem firmasına ürettirilmiştir. Hortum, kelepçe dahil olmak üzere kullanılan her türlü malzeme E4-67R-01 sertifikasına sahiptir. E4-67R-01 Sertifikası AB ve Sanayi Bakanlığı' nın talep ettiği bir sertifikadır. Diğer kitlerin içindeki her parçanın bu sertifikaya sahip olup olmadığını lütfen iyi araştırın.

 

5. Enjektörleri :
Uzun ömürlüdür. (500 milyon defa açılıp kapanma ömrü ile dünyada tektir.) LPG enjektörlerinin açılıp kapanma hızı benzin enjektörlerini birebir taklit edecek kadar hızlıdır. Ayrıca benzin enjektörleri kadar sessizdir.

 

6. Sigorta Poliçesi
Kötü yakıt, montaj hatası ve aracın benzinli parçalarının arızası dışında, Teleflex-GFI sisteminden kaynaklanacak her türlü arızaya karşı motorunuz sigortalıdır.


7. CNG (Doğalgaz) :
Teleflex-GFI Doğalgaza uyumlu bir sistemdir. Sistemi sadece regülatör değişimi ile (100 Euro) sisteminizi doğalgaza çevirebilirsiniz. Sistem aksamları haricinde tank ve bakır borularınızın da değişmesi gerekmektedir. 2006 yılında Volvo CNG li araçlarını Teleflex-GFI kullanarak üretmiştir.

8. Kalibrasyon :
Programlanırken motorun soğuk ve sıcak konumunda yapılan ayrı kalibrasyonları sayesinde en ufak bir performans kaybı yaşanmaz. Sorunsuz ve eşsiz bir yapıya sahiptir. Montaj esnasında aracın orijinal yapısına

en az müdahale ile bağlanır.

9. Avrupa ‘da Orjinal Montaj :
Avrupa 'da ve dünyada yaklaşık 40 yıldır kullanılmaktadır. Volvo, Cadillac, Jaguar, Subaru, Citroen, Chevrolette, Ford ve birçok marka Teleflex-GFI kullanmaktadır.

 

 

GFI LPG Sistemleri | OMVL LPG | Prins LPG Sistemleri | LPG/CNG Filtreleri | Hizmetlerimiz | Firmamız | İletişim

Copyright © 2009 Doğaner Kardeşler Ltd. Şti. | diyalog tasarım